ImageOne Brand Instalacje HVAC jest  oddzielnym działem w firmie One Brand Maciej Wrzosek świadczącym usługi w zakresie instalacji HVAC.

Jesteśmy niewielką rodziną firmą ukierunkowaną na jakość wykonywanych usług. Naszym priorytetem nie jest zysk a satysfakcja z dobrych realizacji i zadowolenia przede wszystkim  użytkownika, którego  rozumiemy jako naszego  Inwestora. Naszym celem nie jest zaprojektowanie czy wykonanie poprawnej czy dobrej instalacji a osiągnięcie zamierzonego efektu.    Nasz główny specjalista od instalacji HVAC  posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, wykonawstwa, eksploatacji a także doświadczenie naukowo-badawcze. Świadczymy usługi w zakresie projektów, ekspertyz i pomiarów oraz nadzorów i odbiorów. Zapraszamy do współpracy.

Znaczenie naszego logo

Nasze logo symbolizuje przepływ  i harmonię. Zgodnie z drugą zasadą termodynamiki  w układzie odosobnionym wymiana energii równa jest zeru. Układem odosobnionym może być planeta, miejscowość, budynek lub pomieszczenie.   Czerwień najbardziej jaskrawy i widoczny kolor symbolizuje działanie i energię, kojarzy się  z instalacjami grzewczymi.  Niebieski to barwa, która przywodzi na myśl spokój i komfort.  Jest to jedna z najzimniejszych barw i w tym kontekście kojarzy się z przepływem powietrza i klimatyzacją.  Kolor zielony kojarzy się z przyrodą, życiem i harmonią. W naszym logo wyraża naturę, przyrodę i jej ochronę i związany jest z aspektem ekologicznym.  Kolor brązowy wskazuje na naturę, użyteczność  i niezawodność.